MexDiode Lazer Epilasyon Cihazı
Atayolu Medikal & Kozmetik ATAYOLU MEDİKAL & KOZMETİK

MexDiode Lazer Epilasyon Cihazı

MexDiode, 2024 model yeni nesil bir lazer epilasyon cihazıdır. 755 - 808 - 1064nm dalga boyuna sahip olan bu cihaz, etkileyici bir güç olan orjinal 600W ve 12 barla donatılmıştır. Atayolu Medikal & Kozmetik tarafından üretilen MexDiode, kıl köklerini hedefleyerek çalışır ve vücut yüzeyine zarar vermeden kıl köklerini anında etkisiz hale getirir. Bu sayede, kullanıcılar %95'e varan sonuçlar elde edebilirler.

MexDiode, benzersiz bir özelliğe sahiptir; 3 farklı dalga boyunu bir arada kullanabilme yeteneği. Bu özelliği sayesinde, ince ve açık renkli kıllar da dahil olmak üzere her tür kıla etkili bir şekilde müdahale edebilir. Bu, kullanıcıların geniş bir kıl yelpazesinde başarılı sonuçlar almasını sağlar.

Cihaz, ecovat ve tech cooling 2 soğutma sistemi gibi gelişmiş teknolojilerle donatılmıştır. Bu sayede, koyu cilt tonlarına sahip bireylerde dahi mükemmel bir şekilde uygulama yapılabilir. Soğutma sistemi, cildin rahatlığını sağlarken aynı zamanda yan etkileri minimize eder. MexDiode, etkileyici bir atış kapasitesine sahiptir. Toplamda 20.000.000 atış yapabilme özelliğiyle uzun süreli ve etkili bir kullanım sunar. Bu da cihazın dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü gösterir.

Atayolu Medikal & Kozmetik ATAYOLU MEDİKAL & KOZMETİK

MexDiode'nin Çalışma Prensibi

Orijinal 600W 12 Bar

MexDiode, bir diode lazer epilasyon cihazıdır. Çalışma prensibi, lazer ışığının kıl köklerini hedefleyerek cildin altındaki melanin pigmentine enerji iletmek ve kıl köklerini etkisiz hale getirmektir.

MexDiode'un çalışma prensibi şu adımları içerir:

1. Lazer ışığı emilimi: MexDiode, 755nm, 808nm ve 1064nm dalga boylarında lazer ışığı kullanır. Bu dalga boyları, cildin altındaki melanin pigmenti tarafından emilir. Melanin, kıl köklerinde bulunan renk pigmentidir.

2. Lazerin hedeflenmesi: Cihazın uygulama başlığı, lazer ışığını hassas bir şekilde kıl köklerine yönlendirir. Lazer ışığı, cildin üst tabakalarından geçerken, melanin içeren kıl köklerine odaklanır.

3. Termal enerjinin transferi: Lazer ışığı, melanin tarafından emilerek termal enerjiye dönüşür. Bu termal enerji, kıl köklerindeki hücrelere ulaşır ve kıl kökünü hedef alır.

4. Kıl kökünün etkisiz hale getirilmesi: Termal enerji, kıl kökündeki hücreleri hedef alarak onları tahrip eder veya etkisiz hale getirir. Bu, kıl kökünün yeniden büyümesini engeller.

5. Kalıcı tüy azalması: MexDiode'nun tekrarlı uygulamalarıyla, etkisiz hale getirilen kıl kökleri zamanla yok olur veya büyüme yeteneklerini kaybeder. Bu, kalıcı tüy azalması etkisi sağlar.

MexDiode'un çalışma prensibi, lazer ışığının melanin pigmentini hedef alarak kıl köklerine termal enerji transfer etmesine dayanır. Bu sayede, kıl kökleri etkisiz hale getirilir ve kalıcı olarak azalması elde edilir.

Atayolu Medikal & Kozmetik ATAYOLU MEDİKAL & KOZMETİK

MexDiode Cihazının Başlığı

Diode Başlık

MexDiode'un başlığı, lazer ışığını kıl köklerine hedeflenmiş bir şekilde iletebilmek için tasarlanmıştır. Bu sayede, lazer ışığı doğrudan kıl köklerine odaklanır ve etkili bir şekilde çalışır. Başlığın etkili olmasını sağlayan özelliklerden biri, hassas hedeflemeyi mümkün kılmasıdır. Başlık, lazer ışığını hassas bir şekilde yönlendirir ve kıl köklerini doğru bir şekilde hedef alır. Bu, istenmeyen tüyleri etkisiz hale getirmek için en etkili şekilde çalışmasını sağlar.

Atayolu Medikal & Kozmetik ATAYOLU MEDİKAL & KOZMETİK

MexDiode'nin Öne Çıkan Özellikleri

shape

EN ETKİLİ EPİLASYON CİHAZI

MexDiode, kullanıcılarına %95'e kadar etkili bir epilasyon deneyimi sunar. Bu yüksek etkinlik oranı, optimal dalga boyları olan 755nm, 808nm ve 1064nm gibi lazer ışığı dalga boylarının kullanılmasıyla sağlanır.

shape

EN ACISIZ EPİLASYON CİHAZI

MexDiode'un buzlanan başlık özelliği sayesinde, uygulama sırasında genellikle acı hissi minimum seviyededir. Buzlanan başlık, cildi soğutarak işlem sırasında rahatsızlık hissetdirmez konfor ve rahatlık sağlar.

shape

EN GÜÇLÜ EPİLASYON CİHAZI

MexDiode, orijinal 600W güç ve 12 barlı bir lazer sistemiyle donatılmıştır. Bu yüksek güç çıkışı, daha etkili bir enerji transferini mümkün kılar. Kıl köklerine daha fazla termal enerji iletilir ve tüyleri kalıcı olarak yok eder.

shape

4 MEVSİM UYGULAMA

MexDiode'nin tasarımı ve teknolojisi, her cilt tipi ve koşuluna uyum sağlar, böylece yılın herhangi bir zamanında Mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

shape

ERGONOMİK TASARIM

Ergonomik tasarım, kullanıcının cihazı kolayca kontrol etmesine ve işlemi daha rahat bir şekilde gerçekleştirmesine olanak tanır.

shape

RİSKSİZ EPİLASYON

MexDiode'nin güçlü çift soğutma sistemi, -25 dereceye kadar soğutma imkanı sağlar. Cilt yüzeyini etkili bir şekilde soğutarak yanık riskini ortadan kaldırır.

Atayolu Medikal & Kozmetik ATAYOLU MEDİKAL & KOZMETİK

Teknik Servis Garantisi

Arıza Çözüm Garantisi

Türkiye'nin her yerine güvenli bir şekilde cihazlarımızın teslimatı ve kurulumunu uzman ekibimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, cihazlarımızın teslimatı ve kurulumu konusunda özenle çalışıyoruz.

Cihazların nasıl kullanılacağı konusunda da endişelenmenize gerek yok. Uzman eğitmenlerimiz, kurulum sonrasında cihazı kullanacak olan kişiye veya kişilere detaylı eğitimler verir. Bu eğitimler, cihazın doğru kullanımı, işlevleri, bakımı ve güvenlik önlemleri gibi konuları kapsar. Böylece, cihazlarımızı etkin bir şekilde kullanabilir ve istenen sonuçları elde edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinen ekibimiz, cihazlarımızın güvenli teslimatını, doğru kurulumunu ve kullanıcı eğitimlerini titizlikle gerçekleştirir. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Atayolu Medikal & Kozmetik ATAYOLU MEDİKAL & KOZMETİK

MexDiode'nin Teknik Özellikleri

Kullanıcı Ekranı 15.6" Capasitive Ultra HD
Işık Spektrum Odağı 755nm - 808nm - 1064nm
Bar Sayısı 12 Bar
Güç Kapasitesi 600 Watt (Orijinal)
Atış Enerji Kapasitesi 1-20 Joule/ cm²
Uygulama Alanı 22mm*11mm
Saniyedeki Minimum Atış Hızı 1 Hertz
Saniyedeki Maksimum Atış Hızı 10 Hertz
Cilt Tipi Seçeneği 5 Renk Seçeneği
Kıl Tipi Seçeneği 4 Farklı Kıl Tipi Seçeneği
Başlık Soğutma Teknolojisi Coherent Bar Sapphire Cooling System (-25 derece)
Cihaz Soğutma Teknolojisi Ekovat Hava & Tech Cooling System
Elektrik Gereksinimi 220 - 230 VAC / 50-60Hz
Ebatları ve Ağırlık 125x55x80 - 60kg
Garanti Süresi 24 Ay
Atayolu Medikal & Kozmetik ATAYOLU MEDİKAL & KOZMETİK

Kaliteli hizmet, güven, yenilik ve müşteri odaklılık.